top of page
romix5189_take_a_photo_of_water_purification_systems_in_the_hou_76da5cfa-8915-4c2a-9336-14

Системи очищення води від IQdim

Проєктуємо системи фільтрації та очищення питної та технічної води, для квартир та будинків.

Що таке ХімВодоПідготовка?

Хімводопідготовка - це комплекс хімічних та фізико-хімічних процесів, які застосовуються для очищення води від забруднень. Зазвичай, використовуються різні методи хімічної обробки, такі як флокуляція, коагуляція, іонний обмін та інші, щоб знизити рівень забруднення води до безпечних для використання значень.
 

Хімводопідготовка є важливою для забезпечення безпеки і якості води для різних застосувань, таких як питна вода, вода для промислових потреб, вода для зрошення ріллі та інші. Вона також використовується для очищення води від забруднень у стічних водах та водах з виробничих процесів.

romix_take_a_realistic_photo_of_the_chemical_water_treatment_sy_9e89b4b4-a58b-4dc2-aaee-9e
romix5189_take_a_photo_of_water_purification_systems_in_the_hou_76da5cfa-8915-4c2a-9336-14

Переваги систем очищення води

Безпека питної води

Системи дозволяють максимально очистити питну воду, що ви без ризику для здоров'я можете пити воду з вашого крану та готувати на ній. Перевагою є, що ми виводимо окремий кран для питної води біля крану з технічною водою.

Захист вашої сантехніки

Ви уникаєте можливих кальцієвих відкладень на вашій сантехніці, що продовжить термін її дії. Також ХімВодоПідготовка знижує кількість речовин, які викликають накип на вашому електричному обладнанні (Бойлер, чайник, пральна машина) Це допоможе зберегти воше обладнання та зменшити ризик несправностей, що можуть виникнути через забруднену воду.

Захист здоров'я

ХімВодоПідготовка забезпечить якість води, яка не буде негативно впливати на здоров'я вашої шкіри та волосся.

bottom of page