top of page

Про IQdim

3_edited.png

Команда

Наша команда — це професіонали, які щоденною працею доводять – «Розумний Дім» створює комфортне життя для українців! Клімат контроль, освітлення, цілодобова охорона приміщення, убезпечення від форс-мажорних ситуацій та суттєва економія енергоресурсів, а відтак і власних грошей! Ми знаємо, як автоматизувати будь-яке житло і зробити його надкомфортним для проживання!

Інтеграція інженерних мереж на основі технології KNX та Larnitech - європейські стандарти та консультування наших клієнтів на кожному етапі впровадження системи «Розумний Дім», розробка індивідуальних сценаріїв вашого комфортного проживання, економії енергоресурсів та експлуатації приміщень – ми дотримуємося нашого основного критерію «Економія енергії при підвищеному комфорті»!

«Розумний Дім» – мудрий! Він буде виконувати «вашу домашню роботу» з комп’ютерною пунктуальністю!

Наша місія

Ми справді хочемо, щоб "Розумні будинки" не залишались в Американських фільмах, а переносились в оселі Українців і створювали їм комфортні умови для життя, щоб "розумний дім":
Економив їх час;
Гарантував безпеку помешкання;
Заощаджував кошти;
Зробив будинок енергоефективним та комфортним.

Наша філософія

Наше гасло - "надійні рішення від професіоналів". І цим все сказано.
Ми використовуємо лише якісну та надійну техніку, яку особисто тестуємо в нашому офісі, щоб вона працювала, як швейцарський годинник.

Кожен об'єкт ми доводимо до кінця, щоб все функціонувало відповідно до побажань клієнта, та надаємо гарантійне обслуговування системи. Бо кожен наш працівник є професіоналом своєї справи

3_edited.png

Підхід IQdim

Кожну технологію системи "Розумний дім" ми особисто тестували в нашому офісі декілька років, перед тим, як почати інтегрувати її у ваші помешкання.

Також до кожного проєкту ми відносимось з особливою увагою, щоб кожна деталь була ідеальною.

Сертифікати

bottom of page