top of page

Про IQdim

Команда

Наша команда — це професіонали, які щоденною працею доводять – «Розумний Дім» створює комфортне життя для українців! Клімат контроль, освітлення, цілодобова охорона приміщення, убезпечення від форс-мажорних ситуацій та суттєва економія енергоресурсів, а відтак і власних грошей! Ми знаємо, як автоматизувати будь-яке житло і зробити його надкомфортним для проживання!

Інтеграція інженерних мереж на основі технології KNX та Larnitech - європейські стандарти та консультування наших клієнтів на кожному етапі впровадження системи «Розумний Дім», розробка індивідуальних сценаріїв вашого комфортного проживання, економії енергоресурсів та експлуатації приміщень – ми дотримуємося нашого основного критерію «Економія енергії при підвищеному комфорті»!

«Розумний Дім» – мудрий! Він буде виконувати «вашу домашню роботу» з комп’ютерною пунктуальністю!

Команда IQdim демонструє Розумний Дім
Наша місія
Розумний дім від IQdim

Ми справді хочемо, щоб "Розумні будинки" не залишались в Американських фільмах, а переносились в оселі Українців і створювали їм комфортні умови для життя, щоб "розумний дім":
Економив їх час
Гарантував безпеку помешкання
Заощаджував кошти
Зробив будинок енергоефективним та комфортним

Наша філософія

Наше гасло - "надійні рішення від професіоналів". І цим все сказано.
Ми використовуємо лише якісну та надійну техніку, яку особисто тестуємо в нашому офісі, щоб вона працювала, як швейцарський годинник.

Кожен об'єкт ми доводимо до кінця, щоб все функціонувало відповідно до побажань клієнта, та надаємо гарантійне обслуговування системи. Бо кожен наш працівник є професіоналом своєї справи

Інженер IQdim розрахуває вартість проєкту розумного будинку

Етапи роботи з нами.

«Розумний будинок» — це складна високотехнологічна та інтелектуальна система, що забезпечує злагоджену роботу усіх інженерних мереж в автоматичному режимі. Тому і встановлювати її повинні професіонали з досвідом роботи і врахуванням усіх технічних норм і вимог.

Обговорення

Підготовка технічного завдання

Власник будинку повинен визначитися — якими характеристиками має володіти його «Розумний будинок».

Почувши побажання, наша команда береться за формування первинного плану, який міститиме всі необхідні модулі та обладнання.

Також саме на цьому етапі необхідно надати всі важливі документи: плани інженерних мереж, план будівлі, і наявні в ній конструкції.

На їх основі розробляється попередня схема розміщення системи «Розумний будинок» і всіх її складових.

процес проєктування

Проектування системи

Використовуючи технічне завдання, наші фахівці розробляють повноцінний проект системи автоматизації. У ньому детально описується її функціонування і всі деталі встановлення.

Після узгодження з замовником, погоджується специфіка використовуваного обладнання та витратних матеріалів, а також проводяться попередні розрахунки вартості системи і всіх робіт щодо її монтажу.

обладнання

Придбання обладнання

Один з ключових моментів в процесі встановлення системи «Розумний дім». Всі пристрої ми рекомендуємо купувати у надійних постачальників, надаючи перевагу відомим брендам, які мають бездоганну репутацію.

монтаж системи

Монтаж системи

Встановлення системи відбувається згідно з попередньо розробленою проектною документацією.

Спочатку виконуються роботи з прокладання кабелю, під час яких закладаються всі необхідні дроти і встановлюються щитки.

Далі монтаж датчиків, настінних пультів управління і інших важливих елементів.

Після встановлення всіх компонентів «Розумного будинку», проводиться їх з’єднання між собою.

Налаштування системи

Введення системи в експлуатацію

Завершальний етап робіт. Спочатку проводиться тестова перевірка обладнання та комутації. Далі налаштовується керування всіма гілками даного проекту: світлом, кліматом, безпекою та ін. На фініші реалізовуємо сценарії, враховуючи побажання клієнта.

Сертифікати
bottom of page