top of page

Всесвітній стандарт KNX

Для автоматизації квартир, будинків та комерційних приміщень.

Взірець будинку, який показує, як працює система KNX

Про KNX

Що таке стандарт KNX

лого KNX

KNX - це міжнародний стандарт автоматизації для систем "Розумний Дім," який об'єднує в собі понад 500 сертифікованих світових виробників обладнання для цієї системи.

Призначення стандарту

Основне призначення стандарту є зробити надійну екосистему, де пристрої від різних виробників, можуть взаємодіяти між собою для керування усіма функціями будівлі: опаленням, світлом, вентиляцією, кондиціонуванням, безпекою і т.д.
KNX використовується для створення енергоефективних будівель, які зручні в керуванні.

Характеристики стандарту KNX

Керування системою

Системою на стандарті KNX можна керувати усіма методами, як смартфон, вимикачі, панелі керування, вимикачі, та інше.

Єдина деталь, що стандарт немає свого додатка для смартфона, тому фахівці у сфері автоматизації створюють його індивідуально для ваших потреб.

Програмування

Система на цьому стандартні програмується вручну сертифікованими фахівцями, тому можна створювати різноманітні програми автоматизації, а якщо додати те що всі пристрої спілкуються однією мовою, то в автоматизації обмежити може лише ваша фантазія.

Автоматизація

Основна фішка усіх справжніх систем "Розумний дім" - автоматизація, яка робить ваше помешкання енергоефективним та зручним у керуванні.
Система самостійно керує опаленням і підтримує його на комфортному рівні, а коли вас немає вдома, то вона знижує його, автоматично вимикає світло, де вас немає і т.д.

Не тільки помешкання

Стандарт KNX є настільки гнучким та стабільним, що автоматизація будинку для нього є простою задачею.
На системі KNX можна створювати цілі Розумні Містечка, де в автоматичному режимі буде відбуватись керування зовнішнім освітленням, безпекою та іншими потрібними функціями.

Інтеграція

Хоч для стандарту KNX обладнання виробляє понад 500 брендів обладнання, але стандарт KNX пропонує розширену інтеграцію з іншими системами безпеки, відеоспостереження для поглибленої автоматизації.

Автоматизована будівля на стандарті KNX
Приватний будинок для фону

Переваги KNX

Широкий вибір обладнання

Оскільки для стандарту KNX безліч брендів виготовляє обладнання ви точно знайдете обладнання, яке вирішить ваші потреби та гармонійно впишеться в інтер'єр.

Зручність, комфорт та економія.

"Розумний дім" на стандарті KNX, точно, закриє усі ваші потреби в будинку. Будинок буде виконувати більшість рутинних завдань. А також система допоможе легко керувати усім функціоналом будинку від опалення до мультимедії.
Також за допомогою сценарії автоматизація ви зможете ефективно використовувати енергоресурси, що позитивно вплине на екологію та ваш гаманець.

bottom of page