top of page

Всесвітній стандарт KNX

Цікаве

Бренд KNX пропонує більш як 7000 сертифікованих продуктів, які представляють всі додатки систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря! Окрім того, до Ваших послуг мегафахова команда фахівців з монтажу та налаштування обладнання.

Стандарт KNX — світовий стандарт! А це автоматично означає найкращі рішення для підвищення енергоефективності будівель. Зокрема, інтегрована система енергетичної ефективності всіх функцій автоматизації приміщень на основі контролю — це суттєва економія енергії в будівлях.

Світ довіряє KNX! Довірте свій будинок KNX і Ви!

Логотип KNX
Вступ до KNX
KNX

Попит на комфорт і універсальність в управлінні системами опалення, освітлення та контролю доступу для сімейного будинку, а також офісного комплексу зростає. Водночас ефективне використання енергії стає все більш важливим. Люди хочуть комфортного, стійкого та безпечного місця для життя та роботи, і саме тут на допомогу приходить автоматизація.

Однак більшої зручності та безпеки разом із меншим енергоспоживанням можна досягти лише шляхом інтелектуального керування та моніторингу всіх залучених продуктів. Це справжній виклик, оскільки передбачає додаткову проводку від датчиків і виконавчих механізмів до центрів керування та моніторингу. Для професіоналів така маса електропроводки також означає більші зусилля при проектуванні та монтажі, підвищений ризик пожежі та стрімкі витрати. Ось тут на допомогу приходить KNX!

Єдина мова

Автоматизація не повинна бути складною. Для цього просто потрібна система, яка усуває проблеми ізольованих пристроїв, гарантуючи, що всі компоненти спілкуються за допомогою однієї спільної мови. Тип пристрою, який ви хочете використовувати, більше не має значення.
 

Незалежно від того, чи бажаєте ви керувати освітленням, вікнами, системами безпеки, енергозаощадженням, системами опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, системами сигналізації, інтерфейсами до систем обслуговування та управління будівлями, дистанційним керуванням, аудіо- та відеообладнанням... Усі ці функції працюють через єдину систему. Це називається принципом взаємодії. Це простий контроль над домом і будівлею. Це KNX.

Планшет
bottom of page