top of page
  • Фото автораIQdim

Розумний будинок - ваш помічник в домі.

Оновлено: 8 серп. 2023 р.


Система "Розумний дім" може допомагати вам робити безліч домашніх справ, заощаджуючи ваш час.


Розумний дім від IQdim


То які справи допоможе виконувати "Розумний дім" ?


А ось які:

1. Свіже повітря. Вам не потрібно більше думати: відкривати вікно чи ні, вмикати ту вентиляцію, чи не потрібно. І взагалі, чи чисте в будинку повітря?

Система розумного будинку, за допомогою датчиків повітря, може точно розуміти, як покращити його якість вдома, щоб ви чудово себе почували. А також, щоб в домі не було зайвої вологості, чи надмірної сухості.


2. Керування температурою в помешканні. Тут можна писати дуже багато, але спробуємо лаконічно.

Більше ніяких підкручувань радіаторів, чи котла. Тепер керування температурою просто у вашому смартфоні.

А можна й взагалі налаштувати заданий діапазон температур у вашій кімнаті, наприклад 20-23. Якщо температура в приміщенні менше ніж 20, то будинок нагріває повітря до цієї температури, а якщо більше ніж 23, то будинок охолоджує повітря до 23. Тобто, у вашому домі без вашого втручання завжди підтримується температура, яка підходить вам.

І найголовніше, коли нікого нема вдома, котел падає в еко режим, щоб заощаджувати ваші гроші.


3.Керування світлом. Всі прохідні зони та світло у ванній кімнаті і туалеті можуть бути повністю автоматизовані через комбіновані датчики руху. Тобто, світло буде вмикатись у тому випадку, коли ви там проходите і +, якщо в цей момент є недостатня кількість сонячного світла.


4. Робот пилосос, який вмикається автоматично, коли вас нема вдома - це також дуже зручна функція.


5. Напевно багатьом людям важко прокидатись вранці, але система "Розумний дім" і тут вам допоможе, бо зранку коли вам потрібно прокидатись, система імітуватиме схід сонця та відкриє ролети на вікнах. А ще ввімкне вашу улюблену музику. Такий ранок точно зарядить вас енергією на весь день.


А для того, щоб дізнатись більше про функції системи "Розумний дім" - переходьте на наш сайт, або телефонуйте нам.32 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page