top of page
romix5189_Take_the_most_realistic_photo_of_a_room_with_a_modern_725e110f-c6cd-4c71-a3c3-ab

Домашній кінотеатр від IQdim

Реалізовуємо індивідуальні проєкти кінотеатрів для вас.

Про домашній кінотеатр

Для чого?

Домашній кінотеатр від IQdim - це простір створений ідеально для вас у вашому будинку чи квартирі, який дозволяє зануритись у фільм, гру чи прослуховування музики з максимальною реалістичністю, за допомогою великого екрана та звуковій системі, яка дарує максимально реалістичний та об’ємний звук.
Ми інтегруємо домашній кінотеатр у вітальні, спальні, терасі, або ж у спеціально виділеній кімнаті для відпочинку, що буде найкращим рішенням.
Реалізуємо проєкти, як у готовому ремонті, так і на моменті ремонту, що дозволить зробити проєкт кращої якості, навіть порівнюючи з комерційним кінотеатром.

Особливість нашої реалізації

Команда IQdim реалізує домашній кінотеатр під-ключ. Особливістю наших проєктів є те, що ми пропонуємо лише унікально підібрані рішення для вас, жодних банальних, неякісних, ненадійних - готових рішень, а також робимо усе для комфортного перебування у вашому кінотеатрі, а саме: вентиляцію, систему керування температурою світлом і т.д.

romix5189_Take_the_most_realistic_photo_of_a_room_with_a_modern_3417101b-9d3e-4351-a04e-c2

З чого складається домашній кінотеатр

Якщо ми розглядаємо проєкт в комплексний, то можна виділити основні 2 частини.

Аудіовізуальна частина

Проектор

Проектори бувають різні, все залежить від ваших потреб, бажань та приміщення, де ви захочете реалізувати домашній кінотеатр, але розберемо основні характеристики, які вам будуть цікаві. Ми рекомендуємо реалізувати домашній кінотеатр на базі проектора з одної важливої причини, бо телевізори не дадуть зображення більше 100 дюймів, а якщо дадуть, то вони будуть в рази дорожчі ніж хороший проектор.

Проектор для домашнього кінотеатру
Розмір зображення

Напевно, пункт, який цікавить вас найбільше, бо всі хочуть велике зображення і ми реалізуємо зображення хоч 300 дюймів. Обмежені ми лише розміром стіни у вашій кімнаті.

Світлосила проектора

Цей показник треба враховувати в залежності чи ви захочете дивитись фільми днем та при відкритих шторах, якщо так, то потрібно брати потужний проектор.

Технологія

Їх є три основних: DLP, 3LCD та LCoS, ми завжди рекомендуємо обирати 2 останніх, адже і картинка приємніша і вони безпечні для вашого зору, а також очі не будуть втомлюватись при тривалому перегляді фільму чи ігровій сесії.

Фокусна відстань

Фокусна відстань - це відстань з якої проєктується зображення на екран.
Залежно від розміру кімнати та інших її особливостей, потрібно підібрати правильну фокусну відстань проектора між ультракороткофокусним, універсальним чи довгофокусним проектором.

Ресурс проектора

Це тривалість його служби, але в будь-якому випадку, навіть бюджетні проектори подарують вам мінімум 12 років служби (якщо щодня переглядати його по 4 години)

Роздільна здатність

Тут все просто, чим вище, тим якісніше зображення ми отримуємо.

Інші характеристики

Також є інші характеристики, але ми оберемо та навіть продемонструємо проектори перед монтажем, щоб ви зрозуміли, що він вам повністю підходить.

Екран

Недооцінена складова домашнього кінотеатру, адже найдорожчий проектор, який буде світити на дешевий екран не врятує ситуацію, тому екран підбирається відповідно до рівня проектора. В екранах є основна особливість, про яку вам потрібно знати, щоб він добре виписався у ваш дизайн, а саме його монтаж.

Екран для проектора
Моторизовані (прихованого монтажу)

Моторизовані прихованого монтажу, які монтуються в гіпсокартон та приховуються коли вони не потрібні. Ідеальне рішення, якщо ви любите мінімалізм в дизайні.

Моторизовані навісні

Кріпляться до стелі або до стіни, але також скручуються при потребі,але ви завжди будете бачити корпус проектора.

На рамі

Монтуються на стіну і висять там, як картина. На нашу думку - це найкращий вибір, адже в таких екранах можна досягти максимальної пружності полотна, для ідеального зображення.

Інші характеристики

Це основні параметри екранів, які хочуть знати замовники, але є ще один параметр, який важливий, якщо ви захочете приховати динаміки в стіні за екраном - це акустична прозорість полотна, тому в разі прихованих колонок за екраном - полотно проектора повинно бути акустично прозорим.

Акустика

Звук важлива складова домашнього кінотеатру на рівні з картинкою, адже фільм ми сприймаємо як зором, так і слухом. Тому правильно підібрана акустична система - необхідність для справжнього домашнього кінотеатру, щоб забезпечити необхідну якість та об'єм звуку.
Розглянемо важливі характеристики аудіо систем для домашнього кінотеатру.

Акустика в домашньому кінотеатрі
Кількість каналів

Часто, коли говорять про кінотеатр, то інженери говорять цифри типу 5.1 або 7.4.2. Ці цифри говорять про кількість каналів звуку (тобто динаміків) які розміщенні по стінах, стелі та кількість сабвуферів.
Від кількості каналі залежить рівень об’ємного звуку у вашому кінотеатрі й варіацій є безліч, залежно від ваших побажань та розміру кімнати.

Найчастіше ми реалізовуємо два варіанти:
5.1 - 5 динаміків по периметру (3 спереду та 2 позаду) і 1 сабвуфер
7.4.2 - 7 динаміків по периметру, 4 в стелі й 2 сабвуфери, цей варіант дає нам так званий DolbyAtmos.

Тип акустики

Це корпусна, яку буде видно і її можна гарно інтегрувати в дизайн
або акустика прихованого монтажу, яку можна вомнтувати в стіну й видно буде лише решітку, а також є ріження, які взагалі зашпаклюовуються в стіну й вона дає ефект наче грають стіни
Обидва типа дарують однакову якість звучання. Тому, рішення ви будете приймати в залежкості від вподобань, щодо дизайну в кімнаті.

Дротові й бездротові рішення

Звісно є варіанти бездротової акустики, але ми не рекомендуємо їх використовувати,
якщо у вас є можливість прокинути кабелів (тобто ви прийняли рішення на етапі ремонту). Причина полягає в тому, що, якщо взяти динаміки з одним рівнем звучання бездротовий варіант буде дорожчий.
Ну але якщо ви вирішили зробити домашній кінотеатр в готовому ремонті, то потрібно буде реалізовувати її на бездротовій акустиці, але тут є одна перевага - систему можна реалізовувати поступово.

Мозок домашнього кінотеатру

Також у домашньому кінотеатрі є ресивер або процесор та підсилювачі залежно від рівня аудіо. Тут вже все підбирають наші інженери залежно від обладнання, яке ви обрали, щоб забезпечити найкращу якість звуку.

Інженерна частина

Те що залишається непоміченим

Для комфортного перебування в домашньому кінотеатрі потрібно, не лише хороший звук та зображення, а й правильно запроєктувати та реалізувати деякі інженерні складники.
Щоб створити комфортні умови для перегляду фільму, а саме: забезпечити достатню кількість свіжого повітря, комфортну температуру, та зручність користування кінотеатром.

Вентиляція
Смартфон з програмою для керування

Ми рекомендуємо зробити кожному і 9 з 10 наших замовників дослухаються до нас і надзвичайно вдячні за цю пораду. 
Тому, що в разі її відсутності, при перегляді фільму, ви можете відчути значний дискомфорт в разі відсутності свіжого повітря: головний біль, втома, сонливість, а це може зіпсувати враження навіть від найкращих фільмів.

Звукоізоляція

Звукоізоляцію кімнати рекомендуємо робити у двох випадках
Якщо реалізовувати кінотеатр у квартирі, щоб переглядати фільми на високому рівні гучності у будь-який час.
В будинку, якщо у вас є маленькі діти, щоб не заважати їй спати.

Система автоматизації

Автоматизація це чудовий подарунок собі, бо зі смартфона ви зможете керувати опаленням, вентиляцією, шторами, світлом та включати все обладнання.
А також у вас буде команда "початок кіносеансу" після її натискання, світло плавно почне вимикатись, штори закриються, увімкнеться проектор, та опуститься екран, а вам залишається тільки насолоджуватись улюбленим фільмом, музикою чи грою.

Конструктив кімнати

Важливий пункт, який варто розглянути. Обрати правильні матеріали, які не будуть відбивати звук та створювати реверберацію, яка буде створювати незначний дискомфорт. Потрібно обрати правильний матеріал меблів, підлоги, стін і т.д.

Бренди з якими ми працюємо

romix5189_Take_the_most_realistic_photo_of_a_room_with_a_modern_0a080468-7d52-4296-9374-67

Реалізація
домашнього кінотеатру.

1. Етап
Обговорення

Зустріч з вами, у нашому шоурумі, щоб ви особисто переглянули фільм та переконались, що ви справді хочете реалізувати домашній кінотеатр. Також ми дізнаємось усі ваші побажання.

3. Етап
Закупівля обладнання

Покупка та монтаж всього аудіовізуального обладнання.

2. Етап
Кабелювання

Етап прокладання кабелів та реалізація всіх інженерних мереж, якщо ми реалізовуємо домашній кінотеатр на етапі ремонту.

4. Етап
Калібрування

Етап калібрування обладнання, на якому ми налаштовуємо та калібруємо усе обладнання, щоб досягти звуку, навіть кращого ніж в комерційних кінотеатрах.

5. Етап
Навчання

Ми навчимо вас користуватись усім обладнанням і ви готові насолоджуватись фільмами у власному домашньому кінотеатрі.

romix5189_Take_the_most_realistic_photo_of_a_room_with_a_modern_0a080468-7d52-4296-9374-67

Питання, які нам часто задають

Чому не телевізор?

Ми можемо реалізувати кінотеатр на основі телевізора, якщо зображення 100 дюймів вас задовільнить.

Чи зможу я дивитись фільми вдень?

Звісно зможете, ми підберемо обладнання, яке задовільнить вашу потребу.

Що краще телевізор чи проектор з екраном.

На нашу думку, проектор є нашим фаворитом. Зображення більше, а також проектор набагато безпечніший для вашого зору.

Яка вартість домашнього кінотеатру

Все залежить від ваших побачань, але стратувати можна від 100 000грн максимальну ціну порахувати складно.

Чи можна реалізувати кінотеатр в готовому ремонті?

Звичайно, до речі, різних рівні. Можна поставити ультракороткофокусний проектор, який дасть зображення до 150 дюймів і в ньому буде інтегрований одразу непоганий саундбар і до нього в подальшому можна доставити бездротову акустику.

Ви робите резервне живлення до домашнього кінотеатру.

Якщо ви забажаєте, то реалізуємо.

Ви робите резервне живлення до домашнього кінотеатру.

Якщо ви забажаєте, то реалізуємо.

Де дивитись фільми?

Ви зможете дивитись фільми по підписці на наступних сервісах: Megogo, Netflix. Слухати музику на наступних: Tidel, Qobuz

romix5189_Take_the_most_realistic_photo_of_a_room_with_a_modern_7ed80108-5484-4214-9d1a-8a

Демонстрація кінотеатру

Якщо ви хочете побачити та послухати, як виглядає Домашній Кінотеатр та Мультирум у нашому офісі або розрахувати вартість чи поспілкуватись з нашим фахівцем, то зв'язуйтесь з нами.

bottom of page