Виставка Integrated Systems Europe 2019

Короткий звіт про відвідування виставки ISE 2019. В цій статті ми зберемо найважливіші матеріали, які, на нашу думку, будуть цікаві Вам – нашим клієнтам

Док – станція для IPad, що використовується для керування розумною системою будинку – це не просто зручний пристрій, а й повноцінний елемент дизайну. На виставці #ISE2019 представлені рамки під IPad багатьох європейських виробників, давайте звернемо увагу на трьох особливо цікавих.

Viveroo – німецькі перфекціоністи, що звертають особливу увагу на кожен вибір, створюючи їх вручну, та люблять чисті матеріали: алюміній та міцну нержавіючу сталь. Види кріплень рамки з функцією зарядки: ⠀
✔Мінімалістичне – з відкритими асиметричними формами. ⠀
✔Петля – поворотне настінне кріплення, де у будь-який час ви можете змінити формат iPad з горизонтального на вертикальне та навпаки. ⠀
✔Квадратне – дизайн настінного кріплення відповідає чіткій формі iPad.

◾ Бельгійський виробник Basalte пропонує рамки двох форматів : горизонтальну або вертикальну. Доступні в різних високоякісних оздоблювальних покриттях: матовий алюміній, матове чорне і атласне біле покриття. Кути рамки – прямокутні чи округлі.

VIZ-ART automation – польський виробник, що не поступається європейським конкурентам в якості. Особливістю рамок є сигналізація на відкриття “витягнути планшет”, що дає змогу застосовувати ці рішення не тільки в приватних будинках, а й в громадських приміщеннях (комерційних).

◾ Візуалізація процесів розумного будинку – важливий етап. Від зручності, функціоналу – залежить комфорт в користуванні протягом усього періоду проживання та експлуатації приміщення.
Компанія Astrum представила панелі керування розумними будинками на основі KNX. Їх особливості :
✔Поєднання скла та нержавіючої сталі
✔Широкоформатний дисплей HD 7 “або 10,1”
✔Плавний сенсорний інтерфейс
✔Вбудований веб-сервер і мобільний додаток

◾ А турецька компанія Interra значно покращила якість своїх сенсорних панелей візуалізації. До цього часу компанія IQdim використовувала тільки актуатори даного виробника

Компанія Black Nova, що також була представлена на #ISE2019, пропонуює 3 види touch панелей:

✔ARIA
Мінімалістичний дизайн створює відчуття комфорту і естетичного задоволення.
✔T-DOT
Керуйте цілим приміщенням своїм голосом. Бездоганний інтерфейс, що працює з допомогою голосового помічника “Алекса”.
✔ALBA
Великі, прості у використанні кнопки з вигравіруваними іконками та текстом.

Підтримують комунікації протоколи Modbus, KNX, Z-Wave.

Arthur Holm пропонує асортимент моніторів, що поєднують в собі якісні матеріали з інноваційним дизайном, гнучкістю та широким розмаїттям варіантів налаштування. Продукти Arthur Holm поєднують в собі скандинавський дизайн і середземноморську творчість, суміш, яка веде до дивовижних ідей, що відображають еволюцію робочого місця та простору для бізнес-зустрічей. В даний час мають 27 патентів на продукцію, працюють в більш ніж 45 країнах світу.

✔Монітори Dynamic3 є єдиними моделями, доступними в даний час на ринку, для функціонування такого широкого режиму роботи. Їх зручна конструкція дозволяє інтегрувати у меблі зі зменшеною товщиною, моделі автоматично обертаються завдяки регульованому режиму нахилу та повороту на 180°.

✔AH1 – це алюмінієві монітори з захисним антибліковим склом, розміщені в чорній рамці і підставці з чавуну. Мають регульований ручний нахил від 0 до 70º.

✔Rise – це невеликі монітори для прямого кріплення на стіну, виконані з нержавіючої сталі, алюмінію або у скляній рамці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.