Економте завдяки системі автоматизації KNX

images

Фішка Розумного будинку – це економія!

Технологія KNX дозволяє вимірювати споживання енергоресурсів і приймати оптимальні рішення щодо їх використання. Де можуть бути перевитрати?  І як їх уникнути? Розумний Дім допоможе Вам швидко відповісти на ці запитання.

Окрім того, переваги системи автоматизації в тому, що при правильному налаштуванні системи  її робота буде  спрямована на максимальну ефективність  кожної складової великого механізму, а також їх взаємодії.

Давайте розглянемо конкретні приклади.

 

Опалення

Хочете економити на комунальних платіжках? З системою Розумний Дім це можливо!

Ви запитаєте – як? Ми відповімо:”Найголовніший принцип – не споживати там, де можна економити».

Тепер конкретика. Якщо в будинку нікого немає, вся система автоматично переходить  в режим економії. Для цього варто лише обрати опцію «Всі пішли».  Натискаєте кнопку і  кімнати перебувають  в режимі економії, а відтак  температура  знижається до мінімально можливої і прийнятної для Вас  позначки. Не переживайте. Все продумано до найменших дрібниць! Тому жодного  заморожування самої системи опалення або негативних наслідків для рослин не буде.

І це ще не все! З нашою системою ви можете встановити різні показники температури на різних поверхах або навіть в різних кімнатах. Скажімо, Ви господар двоповерхового будинку. І впродовж дня переважно перебуваєте на 1 поверсі. То чому б другий не перевести на цей проміжок часу в режим економії?

Як Вам наші ідеї та можливості Розумного Будинку? Подобаються? Тоді читайте далі.

 

Кондиціонування

З кондиціонуванням все просто.

Його автоматично можна вимкнути, коли нікого немає вдома, а можна перевести  в режим економії. Наприклад, Ви вийшли у двір погуляти з дітьми на годинку, після повернення їм необхідно поїсти і лягати спати. Якщо повністю вимкнути кондиціонери, то коли Ви повернетеся, Вам і малечі буде спекотно. Якщо залишити працювати в повноцінному режимі – гроші на вітер. А якщо перевести в економний режим, то після повернення в кімнатах буде прийнятна температура, а перейшовши в стандартний режим кондиціонер швидко встановить оптимальні і комфортні показники температури.

І ще раз про комфорт. Ви їдете у відпустку на 2 тижні. Звісно, кондиціонери вимикаються. Але повертаючись додому Ви берете до рук телефон,  обираєте функцію «Ввімкнути кондиціонер»,  встановлюєте  температурний показник і відтак переступаєте поріг рідного дому, де панує прохолода і затишок. Ось такий він, Розумний Дім.

 

Освітлення

Зазвичай саме з освітлення починається економія електроенергії. Встановлюємо датчики присутності і система автоматично вимикатиме світло там, де нікого немає. Ба більше, в коридорі і в туалеті в нічний час можна увімкнути  не яскраве світло, а напівтемряву за допомогою підсвічування або допоміжної  неяскравої  групи світла.

А от виходячи з дому і натиснувши кнопку “Всі пішли”, Ви можете бути спокійні – система автоматично вимкне освітлення в усьому помешканні

Економія гарантована! Спробуйте!
Водопостачання

Автоматизовані вентилі для управління водою – саме те, що потрібно для економії води. Якщо ви забули десь закрити кран або закрутили його нещільно, система автоматизації зробить це замість Вас!

Можна згадати про  сценарій  “Всі пішли” і тоді вода перекриється в усіх кранах. Помешкання в безпеці, і гроші зберігаються.

У разі форс-мажорних ситуацій, система автоматично перекриє воду  та повідомить Вас про цю неприємність за допомогою СМС.

 

Зашторювання

Саме по собі зашторювання вікон  мало впливає на економію. Але, закрийте вікна на сонячній стороні будинку шторами і   значно знизьте навантаження на кондиціонер. Або навпаки,  відкрийте вікна  в зимовий час для додаткового прогріву. Також ефективно вдень відкривати усі штори і не використовувати зайве освітлення.

Такі прості рішення дозволять значно заощадити споживання енергоресурсів, а отже заощадити гроші.

З системою Розумний Дім економити просто!