Способи управління розумним домом

upravlinnja

Однією з головних переваг системи “Розумний Дім” є зручність і легкість управління усім розмаїттям обладнання і систем, об’єднаних в єдине ціле.

Для цього є декілька шляхів.

Найпростіший – за допомогою кнопкової панелі, де кожна кнопка відповідає конкретному приладу, групі приладів або означає послідовність необхідних дій. Для легкості в користуванні кнопкова панель може мати невеликий дисплей, на якому відображається інформація про стан системи.

Найпрестижніші і найзручніші моделі управління – з сенсорним екраном. Такий пульт являє собою невеликий монітор із зображенням кнопок, назвами команд, що ілюструються картинками. Ці моделі можуть також демонструвати зображення з відеокамер.

І третій варіант управління будинком – за допомогою стільникового телефону, комп’ютера, КПК (кишеньковий персональний комп’ютер) або Інтернету, які дозволяють контролювати і управляти процесами, що відбуваються в будинку, перебуваючи навіть на великій відстані від нього. Для максимальної зручності система “Розумний Дім” може містити набір сценаріїв автоматизованої роботи з певними налаштуваннями.

Наприклад, ви можете зателефонувати з мобільного і поставити завдання  системі до вашого приїзду увімкнути підігрів підлоги, кондиціонер в спальні, освітлення в передпокої і т.ін., або повертаючись з поїздки і бажаючи відразу зануритися в приємний мікроклімат квартири, можна активувати домашній кондиціонер з найближчого інтернет-кафе.

Насправді фахівці «Розумного Дому», створюючи такий складний механізм, подбали про те, аби в користування він був максимально легким і зручним!