Скільки це коштує?

Якщо ви вирішили встановити систему розумний дім, то напевно вас цікавить ціна питання. Назвати конкретні цифри навряд чи вийде. Справа в тому, що вартість системи безпосередньо залежить від її складності та обладнання, що використовується. Це завжди індивідуальний проект, який навряд чи десь ще повториться.

Якщо ви хочете почути приблизні цифри, то для цього вам варто визначитися з тим, який саме функціонал вам необхідний, а потім зв’язатися з нами, зручним для вас способом.

Сучасні системи управління розумним домом можуть включати в себе:

  • систему управління освітленням, в тому числі на прибудинковій території;
  • систему управління кліматом в квартирі;
  • системи зв’язку і відеоспостереження;
  • домашній кінотеатр;
  • мультирум (пристрої, що розподіляють аудіо- та відеосигнали);
  • систему електропостачання.

Фахівці компанії IQDim розробляють проекти будь-якої складності, виходячи з побажань клієнта і його фінансових можливостей.

Для розрахунку вартості “Розумного дому” ми повинні підрахувати на основні вашого дизайн-проекту (або зробити припущення, якщо проекту ще немає) кількість світлових груп, характеристики навантажень, кількість теплих підлог, кондиціонерів, рольставнів, приводів штор, датчиків руху і так далі, а також врахувати їх особливості і характеристики.

Чим більше цього обладнання, тим вищою буде необхідність ними комфортно управляти, тим більше буде потрібно системних елементів, що збільшує загальну вартість проекту.

Замовляючи в нашій компанії систему Розумний будинок під ключ, Ви отримуєте надійне обладнання, відповідальне ставлення і бездоганну реалізацію створеного проекту.

Ми завжди готові допомогти Вам у виборі та підборі оптимальної кількості компонентів майбутньої системи.