Що кажуть про автоматизацію житлових приміщень в Європі?

Що Ви знаєте про систему Розумний Дім? А що скаже на це англієць чи німець? Виявляється, багато європейців й досі гадає, що повна автоматизація житла – це справа майбутнього, а не сьогодення.
vse-chto-vam-nuzhno-znat-p_324333_p0

Цікаве дослідження провела компанія Bosch спільно  з Twitter щодо попиту на технології “розумного будинку”. Опитали 6 265 респондентів з Австрії, Німеччини, Іспанії, Франції, Великобританії, США. І ось результати.

Французи  найбільше обізнані   в можливостях smart-технологій для будинку. Значно менше володіють інформацією англійці, американці  і австрійці. Проте  німці та іспанці вважають «розумний дім» – далеким майбутнім. Уявляєте? І лише 50% опитаних знають, що сучасні системи “розумних будинків” технічно сумісні між собою  і зарекомендували себе відмінно в усьому світі.

Наша команда розповість, що  знають про Розумний Дім у світі і за що цінують його. Тому читайте цей розділ і володійте 100% інформацією!
Що люди знають про “розумний дім”
boschsmarthomesurveyinfogra_39809_p0

Економія енергії – важливий аргумент при купівлі у всьому світі

“Розумний дім” автоматично вирішує повсякденні клопоти та  дозволяє здійснювати керування будинком за його межами.

Але для більшості респондентів, які стали учасниками спільного проекту Bosch та Twitter,  найважливішою є економія електроенергії. Хочемо зазначити, що система KNX дозволяє зекономити  близько 30-40% енергії.

Іспанці, французи і англійці стовідсотково запали на таку унікальну можливість «Розумного Дому», водночас від  71% до 75% опитаних сказали, що економія являється впевненим аргументом на користь  впровадження такого механізму у власному будинку

boschsmarthomesurveyinfogra_39810_p0

Спокійний відпочинок .

Надійність та безпека зайняли друге та третє місце серед названих респондентами переваг Розумного Дому і набрали 59% і 58% відповідей.

Інформування про форс-мажорні ситуації в будинку, унеможливлення аварійних ситуацій та захист від злочинців, спостереження за власним будинком через смартфон на великій відстані – ці унікальні характеристики системи найбільше цінують жінки в усьому світі.

boschsmarthomesurveyinfogra_39811_p0

Постійно в русі: британці та американці хочуть контролювати свій будинок “в дорозі”

У повсякденному житті британців і американців є місце і для “будинку on-line”. Принаймні, таке враження складається з їх відповідей на запитання про те, в яких ситуаціях вони хотіли б мати можливість контролювати свій “розумний будинок”, перебуваючи  далеко від нього. 60% британців,  американців та 45% французів  відповіли, що воліють контролювати дім під час відпусток, відпочинку,  подорожей, в потязі, літаку  або автомобілі.

Хочуть контролювати власний дім у будь якому куточку світу жінки  і молоді люди віком 16-24 років.

boschsmarthomesurveyinfogra_39812_p0

Витрати на заваді.

На питання про причини, чому досі не “автоматизовані” будинки, більше половини респондентів послалися на високі початкові витрати, при цьому даний фактор стає менш важливим з віком. Особливо іспанці (70%) і французи (68%) кажуть, що ці технології дуже дорогі для них.

31% опитаних ніколи раніше навіть не думав про “автоматизований” будинок.

Але не все так погано з розумним домом в Європі) Приблизно один з десяти власників будинків  в Німеччині та Австрії вже проживає в “автоматизованому” помешканні  або  принаймні планує зробити це, що є найвищим показником серед країн, які брали участь в опитуванні.

Інтернет – джерело інформації номер один

Дві третини опитаних користувачів вказали, що вони б відвідали веб-сайт виробника та дилера перед купівлею обладнання для “розумного будинку”. 42% покладаються на блоги і форуми. Таким чином, Інтернет лідер з усіх можливих джерел інформації про Розумний Дім. І щодня кількість запитів в Google про систему KNX зростає. А це означає, що автоматизовані будинку впевнено крокують світом. І Україна тут не виняток.