top of page
  • Фото автораIQdim

Штори та ролети в системі "Розумний Дім"

Оновлено: 8 серп.

Керування шторами через технологію «Розумний дім» дозволяє відкривати та закривати штори за допомогою мобільного пристрою, голосових команд або автоматично, в залежності від налаштування.

Наприклад, за допомогою мобільного додатка можна віддалено керувати шторами в будь-який час.

І ще декілька переваг автоматичного керування шторами і ролетами:

1. Зручність та комфорт.

Ви можете керувати шторами та ролетами з будь-якої точки приміщення, не встаючи зі стільця або ліжка. Це особливо зручно для великих віконних конструкцій або високих стель.


2. Економія часу.

Автоматичне керування дозволяє швидко і легко відкривати й закривати штори та ролети. Ви можете заощадити час, який витрачається на ручне керування.


3. Енергозбереження.

Автоматичне керування дозволяє вам контролювати кількість світла та тепла, що проникає в приміщення. Це може допомогти зменшити витрати на опалення та кондиціонування повітря.


4. Безпека.

Автоматичне керування дозволяє уникнути небезпеки, яка може виникнути при ручному керуванні шторами та ролетами, особливо якщо вони розташовані на великій висоті.


5. Стиль.

Автоматичне керування шторами та ролетами надає стилю та елегантності вашому інтер'єру, завдяки широкому асортименту матеріалів та дизайнів штор і ролет.


А також, однією із переваг автоматичного керування шторами і ролетами є можливість налаштування різних сценаріїв, які можна поєднувати з іншими функції «розумного» будинку, що дозволяє забезпечити максимальний комфорт і зручність використання. Наприклад, можна налаштувати автоматичне відкриття штор вранці, додавши сюди ввімкнення легкої музики, щоб приємно прокидатися від природного світла, або закрити їх увечері для забезпечення приватності. Крім того, автоматичне керування шторами і ролетами дозволяє зберегти енергію, можливо налаштувати їх на відкриття та закриття в залежності від кількості денного світла на вулиці. Також це може бути корисно для людей з обмеженими можливостями, які не можуть легко рухатися, а автоматичне керування дозволяє легко керувати шторами та ролетами дистанційно.
6 переглядів0 коментарів
bottom of page