top of page
  • Фото автораIQdim

Технологія "Розумний дім" та резервне електричне живлення.

Оновлено: 8 серп.

Розумний будинок – це добре налагоджена система управління та взаємодії між собою усіх пристроїв вашого житла. Він створює комфортні умови та безпечне середовище для проживання, а також дає можливість заощаджувати на енергоресурсах.

Але весь сенс «розумних рішень» зникає без наявності автономного джерела електроживлення, оскільки не може підтримувати нормальну роботу важливих елементів системи. Таких як: світло, опалення, відеоспостереження, сигналізація та ефект присутності. І в цьому випадку втрачається можливість контролю і управління домом.

Щоб уникнути неприємних ситуацій і забезпечити безпеку та надійність, з’являється необхідність в автономному живленні для будинку.

Базова схема такого рішення складається з Джерела безперебійного живлення і зовнішніх акумуляторів з потрібним запасом енергії для забезпечення життєдіяльності важливих ланок «розумної» системи.

Отже, технологія «Розумний будинок» передбачає наявність якісного електропостачання. Це особливо важливо для районів, де присутні часті перебої зі світлом. Для захисту своєї техніки і житла в цілому, необхідно встановити акумулятор та стабілізовані блоки живлення. Це дозволить зберегти роботу всіх систем при виникненні надзвичайних ситуацій. Якщо ви не хочете думати про можливі електричні збої, встановіть у своєму будинку дизельний генератор і блок резервного електричного живлення.

За рахунок автоматичного управління рівень палива в генераторі буде постійно контролюватися, а навантаження на електричну мережу буде розподілятися більш рівномірно.

Для обмеження потужності в будинку необхідно обов’язково змонтувати систему управління енергоспоживанням. За рахунок даного рішення можна уникнути багатьох проблем, які виникають, якщо потужність досягне свого максимуму. А якщо у вашому будинку встановлені електричні теплі підлоги, то може статися перевантаження всієї мережі живлення. При створенні інтелектуальної системи, можна плавно включати підлоги в різних кімнатах, поки будинок не прогріється. Дана система дозволить вам уникнути різких стрибків мережі. А в міру наближення енергії до максимальної генератор включиться сам, і після її зниження, він відключиться.

Інтеграція технології у наше повсякденне життя перетворює житло на чуйного і надійного помічника, що дозволяє значно полегшити розв’язання побутових питань, подбати про власну безпеку й відчувати себе абсолютно комфортно в будь-який час доби.
20 переглядів0 коментарів
bottom of page