top of page
  • Фото автораIQdim

Технологія "Розумний Дім"

Оновлено: 8 серп.

Розумний дім - це дім, який використовує інтелектуальні технології для автоматизації процесів у домашньому середовищі. Це може включати в себе автоматизовані системи керування освітленням, підтримку безпеки, контроль пристроїв та багато іншого. Розумний дім дозволяє користувачам керувати домашніми пристроями за допомогою мобільних пристроїв, таких як смартфони, чи планшети.

Завдяки технологічному прогресу ми є свідками революції у світі автоматизації житла.

Керування технологією Розумний Дім

Адже технологія «Розумний дім» — це не просто система, яка допомагає клацати світлом зі смартфона. Це система, яка може думати про рутинні справи за нас, роблячи наше життя зручнішим і ефективнішим.

Технології «Розумний дім» ви можете делегувати керування освітленням, опаленням і кондиціонуванням, електроприладами, охороною й т.п.

Керувати всім цим вона може автоматично, або з мінімальним втручанням з вашого боку. Якщо це потрібно, за допомогою смартфона, чи голосового помічника, ви можете «віддавати накази» і коригувати роботу системи, що принесе зручність і заощадить ваш час.

Крім того, «Розумний будинок» може підвищити рівень безпеки: ваш, ваших близьких та особистих речей. Він може попередити вас про такі небезпечні ситуації, як протікання води, витік газу та автоматично активувати систему безпеки, якщо це необхідно.

Зробіть свій дім "розумним", щоб почуватись у ньому комфортно і безпечно. Система дозволяє насолоджуватись життям без думок про рутинні речі, беручи банальність повсякдення на себе.

За допомогою технології «Розумний будинок», інтегрованої у ваш домашній побут та, через додаток, у ваш смартфон – ви матимете змогу бачити і контролювати все, що відбувається у вас вдома, керувати всіма процесами та не перейматися ними занадто.
18 переглядів0 коментарів
bottom of page