top of page
  • Фото автораIQdim

Система “Антипотоп”

Система “антипотоп” одна з найважливіших функцій, яку можна реалізувати в системі “Розумний дім”, адже вона захищає помешкання від протікання води 24/7.

Складається система з трьох основних складових:

  • датчика протікання, який сигналізує про протікання води

  • сервоприводу, який перекриває всю воду у разі протікання.

  • блоку керування, який приймає сигнал від датчика протікання і в разі аварійної ситуації посилає сигнал на сервопривід.


Датчик протікання


Як працює система антипотоп?

Якщо раптом у вашому помешканні так сталось, що в системі водопостачання сталась поломка і вода почала витікати, то датчик сигналізує про протікання, а сервопривід автоматично перекриває воду, а також система відправляє вам сповіщення на телефон, що сталась аварійна ситуація.

Також, якщо ви невпевнені, чи ви вимкнули воду, коли покинули помешкання, ви можете перекрити воду дистанційно з вашого смартфона.


Історія, як система “Розумний дім” окупила себе за декілька днів.

На одному з об’єктів в системі водопостачання сталась поломка, відповідно вода почала витікати з системи, а це відбулось під час відпустки власників, і якби система антипотоп не перекрила воду, то все підлогове покриття зіпсувалось, а воно було не з дешевих.


Отже, зрозуміло, що система “антипотом” необхідна кожному. Найцікавіше, що система антипотоп є в базовому наборі системи “розумний дім” Metaforsa 3

1 перегляд0 коментарів

Σχόλια


bottom of page