top of page
  • Фото автораIQdim

Про KNX у Європі та Китаї

Оновлено: 8 серп. 2023 р.

В цьому розділі ми будемо говорити мовою цифр та спиратися на офіційні дослідження.

Отже, всесвітньовідома компанія BSRIA представила результати свого останнього дослідження ринку Smart Home / Light Commercial, яке відбулось в січні 2017 року та складається з доповідей окремих країн. За результатами роботи, Китай, Франція, Німеччина, Нідерланди, Північна Америка і Великобританія прогнозують цьогоріч зростання ринку Smart Home / Light Commercial на 20 відсотків. Зокрема найбільше зростання пророкують на ринку Великобританії (близько 29%).

За прогнозами загальна вартість світового ринку складатиме близько 15,8 млрд доларів у 2017 році. Цікаво, що ринок США традиційно залишається найбільшим. А ось наймасштабніший попит на систему KNX матимуть власники приватних будинків ( 25%) та господарі офісів та готелів (23%). Якщо ж зазирнути у далекий 2021 рік, та дослідники кажуть про загальний обсяг світового ринку на рівні 29800 млн. доларів.

Все частіше до KNX звертаються у Європі та Китаї. Типове провідне рішення KNX традиційно обмежується розгортанням нових проектів. Проте запуск бездротової версії KNX RF у 2010 році дозволив їй отримати значну частку ринку і посісти третє місце після власних протоколів зв’язку і мережі Wi-Fі. У Німеччині весь ринок домашніх рішень автоматизації (розумних будинків) — це здебільшого KNX (56 %).Керування "Розумний дім"

Smart Homes / Light Commercial Market Worldwide Report

BSRIA — UK Diagram На ринку домашньої автоматизації у Великобританії не домінує жоден стандарт. Тому KNX має поважну частку ринку у розмірі 27 відсотків загалом в сегменті смарт-систем країни.


Графік

Smart Homes / Light Commercial Market Worldwide Report

BSRIA — France Diagram KNX залишається найпопулярнішим з непатентованих стандартів у Франції з часткою ринку у 32 відсотки. Йдеться про загальноприйнятий стандарт автоматизації приміщень та будівель в цій країні.


Діаграма

Smart Homes / Light Commercial Market Worldwide Report

BSRIA — Netherlands Diagram Фірмові (нестандартизовані протоколи інших виробників, частка яких складає 15 відсотків, добре представлені в Нідерландах, але KNX має частку ринку 34 відсотки в цілому, розумні домашні системи, таким чином, стають стандартом для дому та управління будівлями в Нідерландах.


Діаграма

Smart Homes / Light Commercial Market Worldwide Report

BSRIA — China Diagram Провідні системи складають переважну більшість ринку навіть у Китаї. Із загального ринку розумних будинків, майже 38 відсотків використовує власні протоколи і близько 42 відсотків припадає на системи KNX. Протокол KNX є “європейським стандартом для смарт-системи в домашній інсталяції” в Китаї, який став затвердженим стандартом в країні (GB / T20965) для дому та приміщень у 2013 році.


Діаграма

Smart Homes / Light Commercial Market Worldwide Report

BSRIA — Germany Diagram Очевидним і беззаперечним є факт, що KNX завдяки надійності, якості та ефективності захоплює увесь світ! І Україна – не виняток).

Діаграма

За матеріалами сайту knx.org.
18 переглядів0 коментарів

Commentaires


bottom of page