top of page
  • Фото автораIQdim

Освітлення в системі "розумний дім" від Larnitech

Оновлено: 8 серп.

Освітлення в системі "розумний дім" від Larnitech є однією з ключових функцій, яка дозволяє користувачам керувати світлом у будинку з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. Це дає можливість регулювати яскравість та колір світла, вимикати світло віддалено та створювати графіки включення та виключення світла. Це дозволяє не тільки зручно керувати освітленням, а й економити енергію, вимикаючи світло в тих місцях, де воно не потрібне.

Крім того, система "розумний дім" від Larnitech може працювати з різними типами ламп, включаючи світлодіодні та галогенні лампи. Це дає можливість користувачам обрати той тип освітлення, який найбільше відповідає їхнім потребам.

Ще одна з корисних функцій технології - це можливість налаштування димерів. З їх допомогою можна регулювати яскравість світла, що дозволяє створити настрій у будинку за допомогою різних кольорових схем.

До того ж, система "розумний дім" від Larnitech може бути налаштована для автоматичного включення світла в коридорі, коли користувач заходить в будинок, а також для автоматичного вимикання світла, коли користувач покидає будинок. Це дозволяє забезпечити максимальний комфорт та економію енергії.

Що стосується безпеки, то дана технологія також може бути налаштована для автоматичного включення світла, коли датчик руху виявляє рух у будинку або, коли датчик відкриття дверей фіксує, що двері були відкриті. Це дозволяє забезпечити безпеку в будинку та запобігти потенційним зловмисникам або крадіжкам.

Також система "розумний дім" від Larnitech може бути інтегрована з іншими системами безпеки, такими як відеоспостереження, датчики пожежі та вуглекислого газу. Це дозволяє забезпечити максимальний рівень безпеки в будинку та реагувати на можливості небезпеки вчасно.

Ба більше, «розумна» система може бути налаштована для автоматичного включення світла цілодобово, незалежно від зовнішнього світла. Наприклад, якщо в будинку стає темно, система може автоматично включати світло, а коли світлішає, світло автоматично вимкнеться.

Отже, система «розумний дім» від Larnitech дозволяє керувати освітленням у будинку з будь-якого куточка, де є доступ до інтернету. Користувачі можуть встановлювати різні графіки включення та виключення світла, регулювати яскравість і колір світла, а також керувати світлом віддалено через додаток у вашому смартфоні, чи планшеті, та створювати різні сценарії освітлення. Це дозволяє забезпечити максимальний комфорт та економію енергії в будинку.
6 переглядів0 коментарів
bottom of page