top of page
  • Фото автораIQdim

Домофон в системі "Розумний Дім"

Оновлено: 8 серп.

Якщо підключити домофон до вашої системи «розумний дім», це дозволить вам контролювати його за допомогою вашого смартфона або планшета. Відтак, ви зможете переглядати зображення з камери домофона віддалено і спілкуватися зі всіма відвідувачами та відкривати двері дистанційно.

Крім того, домофон може бути інтегрований з іншими системами технології "розумний дім", такими як: система безпеки, освітлення та опалення. Наприклад, ви можете налаштувати систему "розумний дім" так, щоб вона автоматично вмикала світло в холі, коли хтось підходить до дверей.

А ще, домофон, інтегрований у розумну технологію, може бути оснащений функцією розпізнавання обличчя. Ця функція дозволяє розпізнавати відвідувачів і автоматично відкривати двері для вас або для ваших членів родини. Це забезпечує високий рівень безпеки та зручності для вас та вашої родини.

А також, інтегрувавши домофон у технологію «розумний будинок», ви можете доповнити його додатковими функціями, такими як відеозапис або моніторинг відвідувань. Це дозволяє вам зберігати записи про те, хто відвідує ваш будинок, і, відповідно, контролювати рух відвідувачів у вашому будинку та сповіщати вас про будь-яку підозрілу активність.

Отже, домофон, інтегрований у технологію «розумний дім» від Larnitech є важливою її складовою. Бо ця технологія дає змогу керувати домофоном з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, з панелі системи керування або з мобільного додатка. Вона також дозволяє автоматизувати процес відкривання дверей та контролювати рух відвідувачів у вашому будинку.Це дозволяє вам контролювати доступ до вашого будинку, спілкуватися зі своїми відвідувачами та інтегрувати його з іншими системами «розумний дім». Це забезпечує вам високий рівень безпеки та зручності управління вашим будинком, а також дозволяє економити енергію та гроші за рахунок автоматизації опалення та освітлення.
5 переглядів0 коментарів
bottom of page