Переваги розумного дому

Про унікальні переваги Розумного Дому можна говорити нескінченно довго…..

Це комфорт і затишок в помешканні, спокій і впевненість господарів, автоматизація усіх процесів, цілодобовий контроль за ситуацією в будинку і довкола нього. Аби зекономити Ваш час, в цьому розділі ми вирішили виокремити лише ТРИ найбільші чесноти системи. Цікаво? Тоді читайте далі.

Економія

Хочете платити на третину менше за комунальні послуги? Тоді встановіть систему Розумний Дім. Як результат –  на освітленні заощадите до 40%, на опаленні та експлуатаційних витратах – до 30%. Адже система сама контролює і регулює роботу кожного пристрою на підставі поточних параметрів згідно заданої програми.

Ще одна фішка! Системи захисту від аварій миттєво реагують на будь-яку позаштатну ситуацію, а у випадку форс-мажора завдана шкода буде мінімальною. Окрім того, страхові компанії врахують цей факт при розрахунку страхових виплат.

Ще важливий нюанс – можливості Розумному Дому забезпечують управління усіма процесами в оптимальних режимах і гарантують постійний контроль стану пристроїв. А це збільшує термін використання обладнання.

За підрахунками фахівців, інвестиції в Розумний Дім виправдовують себе вже за 3-5 років експлуатації. Такий економічний ефект дають ресурсозберігаючі технології і збільшення терміну експлуатації  обладнання.

Безпека

100% гарантія безпеки!

Адже Розумний Дім контролює доступ в приміщення, стежить за безпекою в будинку та на прилеглій території, миттєво реагує та  запобігає надзвичайним і аварійним ситуаціям в будинку (витік води, газу, пожежа, зловмисне проникнення і т. ін.. )

Система сама усуває джерело небезпеки, зводячи до мінімуму можливий збиток. Отримавши тривожний сигнал,  автоматично віддається команда щодо блокування потенційного джерела небезпеки.

Приміром, спрацював газоаналізатор – відразу перекривається електромагнітний клапан системи подачі газу. Відтак  загроза вибуху через витік газу відразу ліквідовується.

Комфорт

Спокій і вдень, і вночі! Адже все автоматизовано і жодних непередбачуваних ситуацій чи небезпек не буде.

Ви можете керувати своїм Будинком з будь-якої країни світу. Перебуваючи у відпустці або у відрядженні, за допомогою комп’ютера, смартфона або планшета,  Ви  переглядатимете  зображення з відеокамер та спостерігатимете за життям Вашого будинку у Вашу відсутність) Захочете –  зміните параметри роботи інженерних систем!

Все просто завдяки чіткому, відлагодженому і продуманому алгоритму роботи Розумного Дому.