Мультирум

Компанія Larnitech, дійсно, пропонує вам одне з найкращих рішень на ринку! Ви з легкістю можете керувати музикою, відео-звуковими сценаріями і повідомленнями, відповідно до ваших потреб і потреб ваших близьких!
Ви повністю контролюєте аудіо- та відеосигнали в будинку. Різні треки, в один і той же час, можуть звучати в різних кімнатах (класична музика – в кабінеті, джаз – в барі і казка – в дитячій кімнаті і т. д.). Ви можете легко керувати багатокімнатною системою зі свого планшета(смартфона) або настінних панелей.

Функції системи мультирум від Larnitech:
– голосове керуванні (alexa, siri, google home)
– оповіщення
– підтримка DLNA, SAMBA та BLUETOOTH
– світломузика

Голосове керування
Відомі і улюблені Сірі, Алекса і Google Home інтегруються в Розумний Дім Larnitech. Просто скажіть своєму будинку, що потрібно зробити, і продовжуйте насолоджуватися життям. Розумний Дім Larnitech все зробить за вас!

Голосові сповіщення
Мультирумний додаток інтегровано в систему Larnitech Розумний Дім, який дозволяє використовувати його в різних сценаріях. Наприклад, система може повідомити вас про активацію системи безпеки або протікання води.

Підтримка DLNA та інтернет-радіо
Система підтримує технологію DLNA, яка дозволяє взаємодіяти з іншими пристроями, що підтримують цей стандарт. Мультимедійна система може відтворювати контент, що зберігається на вашому смартфоні, комп’ютері або NAS (Network Attached Storage). Мультирумна система також може транслювати інтернет-радіостанції.

Внутрішній зв’язок
Система внутрішнього зв’язку дозволяє відтворювати повідомлення, як в окремих кімнатах, так і в усьому будинку одночасно (всюди, де встановлена система мультирум).
Сигнал виклику відтворюється в будь-якому приміщенні будинку за допомогою системи. Відео транслюється на планшетах, смартфонах або телевізорах. Ви можете поговорити з гостем з будь-якого місця, де б ви не знаходилися, і, при необхідності, впустити будинок.

Відстеження звуку
Система реагує на місцезнаходження слухача за допомогою датчика руху. Вона, автоматично включає звук, коли виявляє присутність людини, і відключає його, при відсутності.

Світломузика
Мультирумна система може взаємодіяти з підсвіткою RGB, змінюючи колір і яскравість у відповідності з характером відтвореної музики.

Гнучка структура
Основним елементом системи мультирум є медіа-точка. Це компактний пристрій з вбудованим підсилювачем. Медіа-точки підключаються до локальної мережі. Мережева структура дозволяє легко розширювати і змінювати систему. Можна легко додати нові мультимедійні точки. Ваш Розумний Дім автоматично виявить знову підключений пристрій, який незабаром буде готовий до роботи.