KNX – всесвітній стандарт у HVAC

Застосування KNX в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC) – безмежні! Всесвітньо визнаний стандарт  для технології дому та побудови системи пропонує своїм клієнтам унікальні можливості.

KNX – це  не лише технічні вимоги для інтеграції , але й зв’язок різних додатків і продуктів. А ще – суттєва економія споживання енергоресурсів в домі. Уявіть, цифри заощадження сягають 50-60%. Це можливо за рахунок керування кліматом в окремих приміщеннях і управління кожною вентиляційною установкою окремо.

І далі цифри, які без перебільшення Вас вразять!

Бренд KNX пропонує більше 7000 сертифікованих продуктів, які представляють всі додатки систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря! Окрім того, до Ваших послуг мегафахова команда фахівців  з монтажу та налаштування обладнання.

Стандарт KNX – світовий стандарт! А це автоматично означає  найкращі рішення для підвищення енергоефективності будівель. Зокрема, інтегрована система енергетичної ефективності всіх функцій автоматизації приміщень на основі контролю – це  суттєва економія енергії в будівлях.

 

Світ довіряє KNX! Довірте свій будинок KNX і Ви!

 

Джерело: knx.org