Етапи роботи

etapy
«Розумний будинок» – це складна високотехнологічна та інтелектуальна система, що забезпечує злагоджену роботу усіх інженерних мереж в автоматичному режимі. Тому і встановлювати її повинні професіонали з досвідом роботи і врахуванням усіх технічних норм і вимог.

Монтаж системи проводиться в кілька етапів, кожен з яких має свої особливості та передбачає певний вид робіт.

  1. Підготовка технічного завдання. Спочатку власник будинку повинен визначитися – якими характеристиками має володіти його «Розумний будинок». Почувши побажання, наша команда береться за формування первинного плану, який міститиме всі необхідні модулі та обладнання. Також саме на цьому етапі необхідно надати всі важливі документи: плани інженерних мереж, план будівлі, і наявні в ній конструкції. На їх основі розробляється попередня схема розміщення системи «Розумний будинок» і всіх її складових.
  2. Проектування системи. Надскладний і важливий етап. Адже використовуючи технічне завдання, наші фахівці розробляють повноцінний проект системи автоматизації. У ньому детально описується її функціонування і всі деталі встановлення. Після узгодження з замовником, погоджується специфіка використовуваного обладнання та витратних матеріалів, а також проводяться попередні розрахунки вартості системи і всіх робіт щодо її монтажу.
  3. Придбання обладнання. Один з ключових моментів в процесі встановлення системи «Розумний дім». Всі пристрої ми рекомендуємо купувати у надійних постачальників, надаючи перевагу відомим брендам, які мають бездоганну репутацію.
  4. Монтаж системи. Встановлення системи відбувається згідно з попередньо розробленою проектною документацією. Спочатку виконуються роботи з прокладання кабелю, під час яких закладаються всі необхідні дроти і встановлюються щитки. Далі монтаж датчиків, настінних пультів управління і інших важливих елементів. Після встановлення всіх компонентів «Розумного будинку», проводиться їх з’єднання між собою.

Обов’язковими етапами монтажу системи є її програмування, запуск і перевірка. Після підключення всіх компонентів, фахівець ретельно налаштовує ПО і режими роботи устаткування. Далі система запускається в стандартному робочому режимі, а майстер перевіряє стабільність і правильність її функціонування.

«Розумний дім» – довірте його встановлення професіоналам!