Домашня автоматизація від Larnitech

Компанія Larnitech, дійсно, пропонує одні з найкращих варіантів домашньої автоматизації. В переліку обладнання Larnitech можна знайти все, щоб запроектувати автоматизацію освітлення, клімат-контролю, підвищити безпеку помешкання, керувати відео та аудіо

Ключові особливості автоматизації Larnitech:
– повний контроль освітленням, мікрокліматом, мультирумом, аварії, контроль доступом
– економія ресурсів
– голосове керуванні (alexa, siri, google home)
– безпека від протікання води, витоку газу
– можливість контролювати всі процеси самостійно

Голосове керування
Відомі і улюблені Сірі, Алекса і Google Home інтегруються в Розумний Дім Larnitech. Просто скажіть своєму будинку, що потрібно зробити, і продовжуйте насолоджуватися життям. Розумний Дім Larnitech все зробить за вас!

Керування по сценаріях
Larnitech Розумний Дім пропонує безліч готових сценаріїв, що дозволяють виконати більшість побажань та вимог наших клієнтів. Також, ви маєте можливість створити свої власні сценарії.

Інтеграція стороннього обраднання та інших інженерних мереж
Домашній кінотеатр, мультирум, відеоспостереження, сигналізація, система контролю доступу та інші системи можуть бути легко інтегровані в загальну систему автоматизації і управління Larnitech Розумний Дім, що дозволяє їм взаємодіяти ефективно. Завдяки інтерфейсу Modbus в Ваш розумний дім можна інтегрувати складні інженерні системи (паливні, вентиляційні установки, теплові насоси та інше)

Гнучкість системи
Завдяки розподіленої логіці система легко розширюється, що дозволяє підключати безліч різних пристроїв, тим самим розширюючи функціональність системи. Користувачі можуть змінювати певні настройки системи без допомоги фахівців.

Інтерфейс користувача
Додатки для iOS і Android, що завантажуються в App Store і Play Market, нададуть вам можливість управляти системою з будь-яких мобільних пристроїв.

Енергоефективність
Розумний Дім об’єднує всі системи, забезпечуючи їх плавну і ефективну роботу. Енергоефективність досягається, в першу чергу, за рахунок автоматизації освітлення та мікроклімату. Статистика показників датчиків і використання електричних приладів може бути використана для оптимізації споживання енергії.

Безпека приміщення та мешканців
Захист від протікання води
У разі протікання води, система автоматично блокує її подачу і інформує власника про інцидент.
Імітація присутності
Сценарій «Імітація присутності» (включення світла і звуку для створення ілюзії присутності господарів) відлякає зловмисників.
Моніторинг відео
Ця функція дозволяє переглядати зображення з усіх камер у вашому будинку через Інтернет.
Система безпеки
Сценарій «Безпека» повідомить вас про несанкціоноване проникнення в будинок або в зону навколо нього.

Комфорт
Розумний Дім піклується про рутинні завдання: вмикає світло в потрібний час, відключає забуті пристрої, підтримує комфортну температуру і т.д. Можливість керувати всіма системами за допомогою смартфона або планшета робить його ще більш привабливим.