Детально про KNX

Вступ

У травні 1999 року членами наступних асоціацій створена Асоціація KNX CVBA:

EIBA (European Installation Bus Association)
EHSA (Європейська асоціація Home Systems)
BCI (BATIBUS Club International)
Асоціація є власником світового стандарту для дому та управління будівлею: KNX, а також власник торгової марки логотипу KNX у всьому світі. Асоціація KNX є некомерційною організацією, регулюється бельгійським законом. Виробники, члени асоціації, розробляють пристрої для декількох напрямків управління домом та будівлі на основі KNX (управління освітленням, управління жалюзі, опалення, вентиляція, кондиціонування, управління енергоспоживанням, вимір, контроль, сигналізації). Поруч з виробниками також постачальники послуг (комунальні послуги, телекомунікації, …) можуть стати членом Асоціації KNX.

Структура

Генеральна Асамблея – вищий юридичний орган асоціації, в якій всі члени мають місце – збирається принаймні один раз на рік, щоб схвалити діяльність і бюджет на наступний рік. Виконавча рада, що обирається строком на 5 років серед членів Генеральної Асамблеї, відповідає за стратегію асоціації, її стандарт KNX і пропозиції по бюджету.
Виконавча рада (KEB) допомагає 2 постійним радам:

Технічна рада (КТB) –  ця рада відповідає за утвердження і розвиток стандарту KNX, включаючи специфікацію системи – випробування та правила сертифікації. КТB також несе відповідальність за передачу частини стандарту KNX до відповідних міжнародних комітетів зі стандартизації.
Рада маркетингу (КМB) – ця рада відповідає за маркетингову стратегію стандарту KNX, включаючи комунікації та рекламну діяльність асоціації KNX по всьому стандарту KNX. КМB також несе відповідальність за діяльність, що здійснюються на різних ринках, національними групами KNX.
Технічна, а також Рада з маркетингу допомагає кілька робочих груп (РГ) та цільових груп (TF), в якій можуть взяти участь всі акціонери щодо подальшого розвитку і просуванню стандарту KNX. Огляд усіх активних груп, які Ви можете знайти тут.

Партнерство
Поруч з його членами, Асоціація KNX уклала угоди про партнерство з більш ніж 44.000 партнерів в більш ніж 125 країнах по всьому світу. Тип партнерства залежить від відповідної цільової групи. Існують наступні партнери з Асоціацією KNX:

Члени – KNX виробники

Національні групи KNX – Представники членів KNX у відповідних країнах

Партнери – Інсталятори, які отримали сертифікат KNX

КлубKNX – Платформа обміну інформацією для досвідчених системних інтеграторів KNX

Учбові центри – Сертифіковані учбові центри

Наукові партнери – Університети і технічні інститути, задіяні в дослідженні KNX

Партнери асоціації – Дружні до KNX асоціації та організації

Тестові лабораторії – Випробувальні лабораторії, які, які проводять тестування програмного забезпечення пристроїв KNX.