top of page

Сигналізація та відеонагляд від IQdim

Система сигналізації та відеонагляду - це комплексна система, яка складається з датчиків, камер відеоспостереження, контрольної панелі та іншого обладнання, що призначена для забезпечення безпеки і захисту будівлі або приміщення. Сигналізація спрацьовує при спробі несанкціонованого доступу або інших небажаних подій, активуючи тривожний сигнал або повідомляючи охоронну службу.
 

Відеонагляд дозволяє зафіксувати події, що відбуваються у приміщенні, зафіксовати докази, а також спостерігати за подіями в реальному часі. Разом ці системи забезпечують підвищену безпеку, знижують ризик крадіжок і дозволяють контролювати домашні умови.

romix_take_a_realistic_photo_of_a_modern_house_with_an_alarm_sy_a3b73dc3-cc00-43cd-a8e0-1c

Переваги 

Захист від крадіжок:
Сигналізація в будинку може застерегти вас від небажаних вторгнень та крадіжок. Вона спрацьовує при спробі несанкціонованого доступу до вашої власності, активуючи гучний сигнал або сповіщаючи охоронну службу. Це може значно знизити ризик втрати цінних речей або пошкоджень майна.

Покращена безпека:
Відеонагляд дозволяє вам спостерігати за подіями в будинку в режимі реального часу або переглядати записи з встановлених камер. Це може допомогти виявити потенційні загрози, такі як незнайомі особи або підозрілі дії, і вжити відповідних заходів для забезпечення безпеки себе та вашої родини.
 

Моніторинг домашніх умов:
Деякі сучасні системи сигналізації та відеонагляду мають додаткові функції, що дозволяють контролювати домашні умови. Наприклад, ви можете отримувати сповіщення про пожежу, протікання води або вимкнення електропостачання. Це дозволяє вам реагувати на проблеми та запобігати їх подальшому поширенню.
 

Віддалене керування:
системи сигналізації та відеонагляду дозволяють вам отримувати доступ до них через мобільний додаток або веб-інтерфейс. Це означає, що ви можете контролювати безпеку свого будинку навіть коли ви знаходитесь далеко від нього. Ви можете вмикати або вимикати сигналізацію, переглядати відеозаписи або отримувати сповіщення про будь-які події.

Чому варто працювати з IQdim

Автоматизація

Інтеграція сигналізації з кліматом та світлом, тобто при включенні сигналізації, вимикається все зайве, а котел переходить в еко-режим

Якість

Ми змонтуємо всі елементи  якнайкраще.

План

Ми враховуємо всі аспекти приміщення та території, щоб покрити всю необхідну територію

Дизайн

Ми зробимо так, щоб сигналізація та відеонагляд стали красивим доповненням інтер'єру та екстер'єру.

Надійсність

Використовуємо лише найкращі бренди для надійної роботи системи.

Час

Ми виконаємо роботи чітко у встановлений термін.

bottom of page